top of page

Kabeļu buksieris,Kabeļu buksieris korpusā,komplekts

Kabeļu buksieris,Kabeļu buksieris korpusā,komplekts

STRONG, FAST, SAFE elektroinstalācijas rīks


Kabeļu buksieris
Kabeļu buksieris

Mēs lepnumu veicam bez vadāmības Kabeļu buksieris korpusā komplekts.


Mēs esam specializēta elektroinstalācijas rīka " Kabeļu buksieris korpusā komplekts " ražotājs. Mēs esam izstrādājuši SF vadītspēju Kabeļu buksieris korpusā komplekts, vairākus gadus koncentrējoties uz produkta darbības uzlabošanu. 2014. gadā uzsāktais SF ir galīgais ne-vadošais elektroinstalācijas rīks produkts ar lielisku elastību un maigumu. Izgatavojam dažādus veidus līdz 1/2/3/4 dzīslām ar garumu 16 ~ 650ft (5 ~ 200M) atkarībā no elektroinstalācijas vai kabeļu uzstādīšanas mērķa. Tādēļ jūs varat izmantot, izvēloties saskaņā ar vēlamo darba pielietojumu, piemēram, mājsaimniecības elektrisko cauruļvadu, sakaru cauruļvadu, kabeļu uzlikšanu utt.

Kabeļu buksieris korpusā
Kabeļu buksieris korpusā

nav vadošs Kabeļu buksieris korpusā komplekts (Fish Tapes)

Kabeļu buksieris korpusā komplekts elektroinstalācijas rīks ir veidots tā, lai elektrisko vadu ievietotu kanālā viegli un tas ir instruments, kas, ja elektriskais darbinieks nospiež elektrisko Kabeļu buksieris korpusā komplekts caurulē un savieno vadu ar priekšējo termināli zivju lentes caurums, kas nāk no kanāla otras puses, pirms vilkšanas elektroinstalācijas rīks, padara vadu cauri cauruļvada iekšpusei.

Izmantojot tērauda stiepli, nevis Kabeļu buksieris korpusā komplekts, lai pagrieztu elektrisko vadu cauruļvadā pagātnē, bija grūts darbinieks, un stieple bieži vien notvera cauruļvadā. Gluži pretēji, mūsu SF vadītspējīgs elektroinstalācijas rīks izmanto maigi izliektus, īpašus plastmasas materiālus, tāpēc darbs nav grūts, un vadu, izvelkot ar roku, var ievietot kanālā bez grūtībām.

komplekts
komplekts

Lai iegūtu vairāk informācijas.

Lūdzu, sazinieties ar mums.


E-pasts: sales@huenckorea.com


P.S:

MĒS meklējam partnerus visā pasaulē.

Ja jūs interesē mūsu "Super Fish" nevadošo elektrisko Kabeļu buksieris izplatīšana, lūdzu, sazinieties ar mums.

Comments


bottom of page